Katalog barevných kovů ZDE

Krizový příplatek Litina

2024 : 0,0 Kč / kg

 

Crisis surcharge CCI

2024 : 0,00 EUR / kg

Strojírenská výroba, obrábění kovů

Činnost naší firmy je zaměřena na třískové obrábění kovů tradičními technologiemi, tedy soustružení a frézování.

Vyrábíme přesné díly dle výkresové dokumentace zákazníka pro všeobecné strojírenství se širokým uplatněním v průmyslu. Naší největší specializací je obrábění přírub, labyrintů, kluzných pouzder a lišt, nestandardních řemenic, pojezdových kol jeřábů a stolů pro obráběcí stroje.

Nabízíme Vám přesné obrábění kovů - polotovarů a odlitků všech litin a neželezných kovů (bronz, mosaz i měď), nově rozšiřujeme nabídku o ocel a hliník. Velikost obrobku je max. 600 kg manipulační váhy. O maximálních rozměrech obráběných ploch do 400x500x900 mm u plošného obrábění a D 550 mm u obrábění rotačního.

Disponujeme vlastní konstrukcí dílů a přípravků v CAD-CAM softwaru a programováním obrábění v Solidworks 2019. Díly dodáváme s měřícím protokolem a materiálovým certifikátem.

Dle Vaší poptávky a výkresové dokumentace Vám vypracujeme cenovou a termínovou nabídku. Poptávku výroby dílů a komponentů nám zašlete spolu s výkresem na náš email nebo se na nás obraťte telefonicky.

Veškeré služby strojírenské výroby jsou poskytovány na vysoké úrovni dle nevyšších standardů ISO 9001:2015. Kvalifikovaný personál zpracovává individuálně každou zakázku. Od fáze prvotní konzultace, nalezení optimálního materiálového řešení, cenové kalkulace a stanovení výrobního času až po zpracování ve výrobě a dodávku ve stanovený čas.

Přesné obrábění

Investujeme do nejmodernějších technologií a zařízení pro různé stupně přesnosti, k přípravě programů pro CNC přesné obrábění používáme profesionální technologické softwary.